Zápis Školské videá Video školské akcie

Zápis do 1. ročníka

Srdečne Vás pozývame na slávnostný zápis do 1.ročníka na školský rok 2024/25

4. apríla 2024 od 8:00 do 17:00 hod.

Elektronická prihláška do 1. ročníka už je sprístupnená  na: https://czssk.edupage.org/register/

Po potvrdení prihlášky školou Vám pošleme správu  o možnosti rezervovať si termín na zápis.

Na zápis je potrebné prísť osobne s budúcim prvákom a doniesť: rodný list dieťaťa ( na overenie údajov v prihláške), občianske preukazy.

Vyplnenú prihlášku si môžete vytlačiť a doniesť so sebou na zápis. Ak takúto možnosť nemáte, prihlášku vytlačíme priamo pri zápise.  Prihlášku musia podpísať obidvaja rodičia.

Na prihláške postačuje podpis len jedného zákonného zástupcu, ak sa zákonní zástupcovia dohodli, že prihlášku podpisuje iba jeden zákonný zástupca, a ak o tejto skutočnosti doručia riaditeľovi školy písomné vyhlásenie:písomné_vyhlásenie.docx

Usmernenie_k_zapisu_do_1._rocnika(1).pdf

(na str. 6 nájdete dôležité informácie ohľadom podpisov oboch zák.zástupcov a výnimky)

Ak máte záujem o prehliadku školy a informácie o škole, môžete nás navštíviť v termíne od 27.3.2024. Svoju návštevu nám nahláste mailom na czsjuraj@gmail.com alebo na tel.čísle 0911 070021.